مصاحبه با برخی از پزشکان، در ارتباط با تاریخچه انرژی درمانی

در صورتیکه گروههای دیگر عمدتاً بر مشاهدات و مباحث بین شرکت کنندگان و مشاور استوار هستند و مشاور در مواقع لزوم جهت تسهیل کار, مشاوره هایی را ارائه می دهد. تکنیک های انرژی درمانی می تواند در یافتن رویکردی مناسب یا مسیری نو در راستای بهبودی و سلامتی پایدار کمک کننده باشند. در مراحل اولیه پارکینسون، پزشک به شما توصیه، آموزش و پشتیبانیهای لازم را در جهت حفظ سطح آمادگی جسمانی و حفظ وضعیت مناسب قرارگیری بدن ارائه میدهد تا بتوانید بهصورت مستقل کارهای روزمره را انجام دهید. اغلب در این نوع کارهای شفابخش، کمتر است: انرژی های زیرکانه می توانند بزرگترین تفاوت را ایجاد کنند. آیا تفاوتی در نوع احساس شما به وجود آمد؟ این موضوع به خاطر نوع ساختار هرم و محاسباتی است که در آن صورت گرفته ، مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید انرژی در اطراف گیاهان و درختان، حتی مردم را ببینید، به ویژه اگر شما با آنها نشستن و defocus چشم خود را. مسیرها و رشته های بسیاری وجود دارد که از طریق آن می توانید این ارتباط را تسهیل کنید.

انرژي نيز در درون جويات مطابق با قدرت آنها وجود دارد. اثرات انرژی درمانی در حوزههای مختلف مورد ادعا میباشد. جان اسنایدر، متخصص اطفال که مقاله ای در مورد گردنبندهای کهربا در وب سایت Science-based Medicine نوشت، چندین ادعا را که در مورد گردنبند های کهربا مطرح شده و چگونه می تواند به کاهش درد کمک کند، ذکر کرد. در غير اين صورت ممكن است فشار خون شديدتر شود يا كنترل آن مشكل گردد. این جلسات به صورت ویدئویی انجام میشود. در بسیاری از افراد، چاقی در مدت زمانی که ذخیرهی کالری بیشتر از سوخت و ساز آن باشد، ایجاد میشود. در نتیجه، هرگونه ادعایی در این مورد باطل و سوءاستفاده و عامل ایجاد انحراف تلقی میشود. در طول یک تا پنج روز اول پس از درمان درد خفیف تا متوسطی را بیمار تجربه می کند. تا زمانی که این انرژی درون کانالها جریان دارد و در حرکت مانعی نیست و بدون گیر است ،شخص زنده است و دچار بیماری نمی شود.در حقیقت در طب سوزنی چین و کره با سوزن زدن در نقاطی از بدن که این نقاط مسیر کانالهای انرژی هستند و خونی هم از این نقاط نمی یاید می توان برای درمان بیماری و زیبایی بدن استفاده کرد.با به گردش در آمدن متعادل این انرژی چی در بدن بیماریها و عدم کارکرد اعضای بدن به صورت منظم به فعالیت خود ادامه می دهند.

و ایشان می نویسند که : ” در ادامه رعایت چنین آدابی است که تجربیات خداشناسی آغاز می شود . به هر حال، جسم انسان هر چقدر هم که پیچیده و گسترده باشد باز عینیتر و ملموستر از روان آن است. دکتر هربرت بنسن از مانترا و تمرکز بر تنفس برای آرامش بیمارانش استفاده کرده و آن را بسیار مفید یافت.(33) اما از این سه، مانترا بسیار مورد توجه ماهاریشی ماهش بوده و امروز در جهان برای مدیتیشن به طور گسترده ای از مانترا استفاده می شود. خودکار ، مداد در ، پرده، بدن من و شما و خلاصه همه چیز در حال ساطع کردن مدام انرژی از خودشون هستن. خوشه های کریستالی در حال حاضر در گوشه ای از بهترین آبگرم ها قرار دارند، در حالی که از کره های سنگ های قیمتی با کیفیت بالا در صورت و درمان زیبایی استفاده می شود. نیکی اسکالی از سال 1983 مشغول تدریس در زمینه شفابخشی ، اسرار مصری و هنرهای شمنایی است. با هر نامی که نامیده می شود و بسیاری وجود دارد، این انرژی نیروی زندگی را می توان از طریق بدن شما به طریقی که شما را به ارمغان می آورد در حالی که شما به طور همزمان آن را به دیگران و یا به خود با هدف قصد هدایت.

شما می توانید آن را از تمام انواع زندگی در طبیعت، از مردم، و حتی از اشیاء به اصطلاح بی جان که دارای قدرت، مانند هنر و یا مجسمه سازی است که با قصد ایجاد شده احساس می شود. یک درخشان بسیار ظریفی وجود دارد، تابشی از زندگی است که همه چیزهای زندگی را احاطه کرده است. پس به نظر می رسد میزان پذیرش نسبت به معلم در میزان برقرار شدن ارتباط احساسی و ذهنی با ریکی می تواند بسیار موثر باشد. Chrysocolla سنگی عالی برای کسانی است که می خواهند از نظر روحی و معنوی خود را توسعه دهند. را تاسیس کرد که زیارت های معنوی را به مصر سازمان می داد. هرچه بیشتر به انرژی توجه کنید، بیشتر آگاه می شوید که از جنبه های دقیق تر آن می شوید. شما نمیتوانید از آن استفاده کنید، اما به خاطر داشته باشید که باید از تفاوت بین ذخیره انرژی شخصی و نیروی حیات جهانی بی نهایت مطلع شوید. اگر قدرت از شما گرفته شود – از ذخیره شخصی انرژی خود – شما تنها یک مقدار محدود دارد و می توانید از آن استفاده کنید، خود را از بین می برد و آسیب پذیر می شود. تمایزی مهم بین قدرت شخصی شما و نیروی زندگی جهانی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید