انواع سنگ تزیینی دارای خواص انرژی درمانی

با استفاده از این موسیقی شنیدنی و آرام و در عین حال سراسر انرژی، خواهید توانست که مثبت ببینید، مثبت بیاندیشید و به خودی خود یک پدیده مثبت و اثرگذار در این عالم باشید. ۱۲ کانال انرژی اصلی وجود دارد که در هر طرف بدن بهصورت آینهای قرار دارند و با اندامهای داخلی مطابقت میکنند. ارائه دهندگان این نظریه گفته اند: زنده بودن و سلامتی یک موجود زنده بستگی به رسیدن این انرژی حیاتی به آن موجود زنده و حرکت صحیح آن در بدن وی دارد . همه اتفاقاتی که در زندگی ما می افتند مطلقا خوب یا بد نخواهند بود، اما باید توجه کنید که اگر ضمیر ناخودآگاهتان تصمیم بگیرد که اخلاق بدی داشته باشید این اتفاق خواهد افتاد و اگر تصمیم بگیرد که یک فرد خوش اخلاق باشید حتی در صورت بروز بدترین اتفاقات میتوانید با آنها بسیار خوب کنار بیایید و همانند یک دردسر عادی روزانه از کنارش بگذرید. هرکس هم به من مراجعه می کند، می گویم اگر تا سه جلسه نتیجه گرفتی ادامه بده در غیر این صورت دیگر مراجعه نکن. هرم را در کجا در خانه خود قرار دهم؟ چاکرای ریشه (مولادهارا) در پایه ستون فقرات قرار دارد و با انرژی، بقا، پایداری، راحتی و امنیت همراه است.

احساسی که فرد هنگام همسویی دارد کاملا منحصر به فرد است و برای هر فرد متفاوت است. مثلاً اگر عبارت تأکیدیتان این باشد: ” باوجوداینکه به علت بیماری مادرم ناراحت هستم، من خودم را کاملاً قبول دارم “، عبارت یادآوریتان میتواند این باشد: “غم و اندوهی که به خاطر مریضی مادرم حس میکنم.” این عبارت را در هر نقطهای که ضربه میزنید، بیان کنید. خستگی حالت پیچیدهای است، زیرا نه تنها مجبور به شناسایی علت آن هستید، بلکه باید برای رفع آن به فکر چاره باشید و وقت بگذارید. ذهنتان را از هر گونه فکر منفی پاک کنید. کریستال ها اطلاعات را جذب میکنند، خواه یک الگوی آب و هوای شدید، یا تجربه یک مراسم باستانی باشد و آن را به هر کسی که با آنها در تماس باشد منتقل میکنند. بیماری ها و مشکلات فیزیکی، احساسی یا ذهنی اغلب پدیدار می شوند. به عبارت دیگر این سلول ها با یکدیگر ارتباط داشته و به انسان آگاهی و دانش می دهند و تا بتواند زندگی کند و آنقدر سرعت بالایی دارند که با هیچ ابزاری نمی توانیم آن را اندازه گیری کنیم. تنها مقابله کننده با این حالات بد و منفی، مثبتاندیشی است. دانشمندان در سال ۱۹۹۹ به خواص بی نظیر کریستال پی برند و از آن زمان به بعد برای تزیین و دکوراسیون حجم وسیعی از منازل مسکونی از این سنگ قیمتی و ارزشمند استفاده می شود.

حتما تا به حال چرتهای طولانی وسط روز را در خانه تجربه کردهاید که قرار بود چرتی باشند و شما را سرحال کنند، اما به دو، سه ساعت کشیده شدهاند و شما را گیجتر و بیرمقتر از قبل کردهاند. هر روز حداقل یک فنجان اسفناج را به صورت خام یا پخته مصرف کنید. برای سرحال شدن، زمانی را در روز به تقویت انرژی خود اختصاص بدهید، فقط سعی کنید این زمان، زیاد به زمان خواب شما نزدیک نباشد. جامع نگری (کامل نگری ) پاسخی است به این معضل که باید جسم و جان ، جامعه و ایمان و کل جهان را با انسان در یک مجموعه هماهنگ و واحد در نظر گرفت و این دستیابی به توحید حقیقی است . پادکستی که هماکنون شنونده آن هستید، اولین شماره از پادکستهای وبسایت دنیای موسیقی درمانی با عنوان موسیقی برای جذب انرژی مثبت است. با گوش کردن به این فایل صوتی، سطح ارتعاشات و انرژی خود را بالا ببرید و اتفاقات و شرایط عالی را به خودتان جذب کنید! تحقیقات ثابت کرده که برخی داروها را اگر به مدت کافی با نوارهای خاص نگه دارنده روی پوست بدن قرار دهند، آنها به آسانی جذب پوست شده و آثار درونی میگذارند.

اگر کمبود خواب شما شدید است، ۲۰ دقیقه چرت زدن، انرژی از دست رفتهتان را به شما باز میگرداند و شما را گیج، خسته یا مستِ خواب نخواهد کرد. وی ادامه داد: وزارت بهداشت نظر خودش را در این مورد اعلام کرده علیه بعضی از این افراد نیز اعلام جرم کرده است، اینها حق ندارند با عواطف و باورهای دینی مردم بازی کنند. اسفناج که سرشار از آهن است میتواند به بالا بردن شمار سلولهای قرمز کمک کند، بنابراین انرژی شما را بیشتر میکند و سلاحی برای مبارزه با کمخونی است. تحقیقات اولیه نشان میدهد که اسفناج حتی میتواند عملکرد ماهیچهها را در طول ورزش، بهبود ببخشد. مغز پس از حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه وارد خواب موج کوتاه میشود، بنابراین زمان خواب خود را فقط به یک «چرت انرژیزا» محدود کنید (چرت زدن کوتاه فقط در حد سرحال شدن). از آنجا که چرت زدن، شما را وارد چرخهی خواب کامل نمیکند، شما اغلب از خواب موج کوتاه میپرید.

دیدگاهتان را بنویسید