انرژی درمانی چیست و چه تاثیراتی دارد؟

مطمئن باشید بهترین پاسخ را دریافت خواهید کرد. آیا می خواهید شغلتان را عوض کنید؟ بعد این مرحله این نتایج در چندین دانشگاه و چند کشور و چندین تیم مختلف انجام و سپس مطالعات مختلف متاانالیز ( انالیز چندید مطالعه در یک جا) شده و تازه بعد از اخذ مجوز از کمیته های مجرب مطالب وارد کتاب شده و بقیه پزشکان در این صورت می توانند از این روش استفاده بالینی بدون اخذ رضایت نامه کتبی کنند. شما کارتان را انجام دهید و بقیه کارها را به عهده کائنات قرار دهید. یک روانشناس معتبر می تواند به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه به بهترین وجه می توانید بدن خود را آرام کنید و نفس عمیق بکشید . در سبک پرانیک ابتدا بدن بیمار از طریق پراناهای رنگی از آلودگی های انرژیکی پاکسازی می شود که این خود روند درمان را سریعتر می کند. هیچکس احتیاج ندارد بیش از حد گرسنگی خود غذا بخورد.گرسنگی برای تأمین نیازهای بدن به انرژی که برای ادامه حیات ضروریست بهوجود میآید ولی غذا برای عملکرد بدن یک ضرورت محسوب نمیشود بلکه این انرژی است که ضرورت دارد.

ممکن است شما اینکار را یک ماه انجام دهید. شما کانال هستید. کانال انرژی. تا اینجا با مفهوم علمی انرژی روبهرو بودیم. از گذشته تا امروز، درمانگری روحانی به این نیروی حیاتی و انرژی های شفابخش آن توجه دارد. این نور، نور شفابخش است. این تولد مجدد دانشی است که در گذشتهای دور به آن عمل میکردند و در اصل در زمان باستان تمرینی معنوی بوده است که هماکنون در حال تبدیل شدن به یک تمرین علمی میباشد که هرکسی قادر به انجام آن است. ممکن است شما از حقوق خود راضی نباشید و یا رئیس بد اخلاقی داشته باشید، مسیر دور است و یا اینکه مشکلات دیگی در شغلتان دارید. اگر از رئیس و یا کارمندتان ناراحت هستید یا اینکه کسی به شما خیانت کرده برایش دعا کنید. شفای چاکرا یکی از انواع انرژی درمانی است که طب هند باستان آن را ابداع کرده است. بعضی شیوههای درمانی به شما اجازه میدهد مستقیما اعتقادها و سامانههای اعتقادی را با رهاسازی انرژی، که همسو با تبدیل آگاهی به هوشیاری است، مهار کنید.

در پاسخ به پرسش شما باید عرض كنم كه عوامل بسیاری در درصد و سرعت درمان تاثیر میگذارد كه به چند مورد آن اشاره می كنم. خیلی از افراد این کارها را انجام می دهند و وقتی آنها را مورد بررسی قرار می دهیم و با آنها وارد بحث می شویم، اینگونه پاسخ می دهند: «در حقیقت گفتن اوراد و اذکار جزء تمرین نیست و ماآن را خود تجویز کرده ایم»! آنها درآمد اصلی خود را از راههای مرتبط به دست خواهند آورد! این اشارات مانند مغناطیسی قوی است كه دست درمانگر را در هاله بیمار جلو و عقب می برد و یا آن را بر روی نقطه به خصوصی معلق نگاه می دارد. اگر کنجکاو شده اید که چیزهای بیشتری از انرژی درمانی بدانید، این مقاله ی «چطور» را از دست ندهید! طب سوزنی را میتوان در کنار دیگر روشهای درمانی شامل روش درمانی غربی، استفاده کرد. یکی از روشهای خوب برای لاغری موضعی و کاهش وزن، استفاده از خدمات طب سوزنی و امبدینگ است.

شما همان ابتدا انرژی کانال را دریافت میکنید و هر آنچه اضافه است را به دیگران میدهید. و یا چگونه بیماری ها که هر کدام دلایل گوناگونی دارد، با یک روش درمان می شود؟ چون معتقدند که تعادل رنگ چاکراها به هم خورده و با تاباندن رنگ روی سطح موردنظر، تعادل به آن باز می گردد. با این وصف برخی دردها و رنج ها هرگز به مدد استفاده از داروهای شیمیایی، جراحی و سایر روشهای درمانی امروزی تخفیف نیافت و این گونه بود كه برخی از دانشمندان با استفاده از متون كهن، باردیگر به نوعی از طب سنتی روی آوردند. دکتر سائول لیس گزارش کرد که پس از به کار بردن یک میدان مغناطیسی ثابت بر روی نقاط طب فشاری، میزان اندورفین در آن قسمت، ۴۸ درصد نسبت به میزان قبل از درمان افزایش پیدا میکند. Randolph stone کسی است که مواردی از طب شرقی و غربی را برای ایجاد روش درمان قطبی، در هم آمیخت و معتقد بود که آگاهی از حیات به عنوان جریانات انرژی، نشانه­ای از هنر طبیعی ساختار سلامتی است. خیر، دوره ی پرانیک شامل ۵ دوره می باشد که دوره مقدماتی آن کمی شباهت به ریکی دارد ولی مابقی تکنیک ها کاملا متفاوت و پیشرفته تر است.

دیدگاهتان را بنویسید