آخرین اخبار «انرژی درمانی

توضیحات : علاقه مندان به ریکی و درمان با انرژی هوشمند ریکی می توانند یکی از بهترین موسیقی های افزایش سطح آگاهی و تسویه کانال های انرژی را همینک در اختیار داشته باشند . برما نوعی از انرژی درمانی حرکتی بدن است که عناصر بدنسازی، یوگا، کایرو پراکتیک و فلسفه عصر جدید را ترکیب میکند، هدف برما افزایش نشاط، عدم مبارزه با بیماریها و ایجاد جوی است که به بدن اجازه میدهد به سمت یک حالت طبیعی تعادل حرکت کند؛ تبلور زدایی بخش مهمی از درمان برما به شمار میرود، تبلور زدایی فرایندی است که به بدن کمک میکند تا تبلور یا الگوهای ناراحتی مزمن، تنش یا درد عاطفی عمیق را آزاد کند، همانطور که بدن تبلورهای خود را آزاد میکند، الگوهای اصلی انرژی، متعادل و دوباره تنظیم میشوند، یک برنامه تبلور متشکل از یک یا چند روش درمانی برما در هفته و به مدت یک سال است. در مورد سلامت جسمانی، ادعا میشود که این سنگ به درمان مشکلات چشم، سطوح سلولی و اختلالات خونی کمک میکند و در عین حال افسردگی، اضطراب و بیخوابی را نیز کاهش میدهد.

در این مقاله به بررسی شخصیت گروه خونی AB می پردازیم . شامل لوپرولید (لوپرون، الیگارد)، گوزرلین (زولادکس)، تریپتورلین (ترلسار) و هیسترلین (وانتاس) می شوند. این امور غیر ضروری و مفید شامل ماساژ، روغنمالی، حمام آبهای معدنی و غلطیدن در شن و ماسه است. اين نوع حمام در رفع تشنجهاى رطوبى و بلغمى مفيد و مؤثر بوده است.» از گِل به عنوان کمک درمان استفاده می شود؟ البته مواردی هم هستند که ضروری نیستند اما میتوانند به ما کمک کنند تا سلامتی خود را حفظ کنیم و زودتر از بیماری خلاص شویم. انرژی رادیوفرکانسی توسط ملانین پوست جذب نمی شود و همچنین می توان این انرژی را به کمک سوزن های دستگاه آر اف فرکشنال، به نواحی عمیق پوست انتقال داد. وقتی مروجین ریکی ،به صراحت آنرا نوعی آیین برای عشق ورزیدن به خدایان و رشد معنوی روح و میراث 3000 ساله راهبان و روحانیون هندی می دانند و از متون سوتراهای بودایی استخراج شده ، چگونه می توان صرفاً بعنوان درمان آنرا پذیرفت و ترویج کرد . او ادامه می دهد که : ریکی دانش معنوی شفابخشی است که بیش از 3000 سال قبل ، راهبان تبتی برای درمان جسم ، هاله ، روح و رشد معنوی – به این آخری دقت شود – استفاده می کردند .

البته با قرائت مروجین ریکی ، که انرژی را اساس حیات و قوام حیات می دانند . آنها ریکی را ، انرژی غیر قابل رؤیت در سراسر بدن می دانند که اساس زنده بودن و مردن ماست . مطلب مهم و جمع بندی ما این است که : اگرچه انرژی بعنوان روشی برای درمان قابل قبول است اما به عنوان دین و آیین آنگونه که ریکی مدعی است و این که اساس حیات انسان است – البته با بحث ماده که اساس جسم است نه حیات ، و نیز انرژی ماده ؛ خلط نشود که ریکی مدعی است این انرژی حیات کیهانی است و اساس زنده بودن یا مرگ است – هرگز نمی تواند جای عرفان را ، حداقل با آن معنای مصطلحی که دارد و با آن بار معنایی خاصی که شهود قلبی حقیقت و خدای حقیقت است ، را بگیرد . صرف درمانگری متعلق به مذهب خاصی نیست اما نمی توان خواستگاه عرفان را بدون تعلق به مذهب دانست چون آنگاه این مشکل پیش خواهد آمد که ادیانی که مشترکاتی ندارند و حتی فرقه ها که هرکدام بر حق بودن خود اصرار دارند با ریکیِ بعنوان آیین اما بدون خواستگاه آیینی ! در فیزیک به این میگن “جهش کوانتومی”.یعنی انرژی ما از زمان عبور می کند.پس به محض اینکه ما به چیزی فکر کنیم انرژی ما پیش او حاضر است.یه وقتایی دارین تو خیابون راه میرید.

عطارد زیبا و قاصد نیک منظر خداوند می باشد ، عطارد کسی است که بخوبی با مردم رابطه دارد و احکام آسمانی را به آنها میرساند. شش مورد از اسباب سلامتی از جمله آب و هوا، غذا، ورزش، خواب و بیداری، جذب و دفع مواد از بدن، عواملی ضروری هستند و اهمیت زیادی دارند که قبلتر درباره آنها صحبت کردهایم. آنها ممکن است در پس زمینه موسیقی آرام پخش کنند ، اما در طول جلسه صحبت نخواهند کرد. اما این کار، روشی غیر معمول است جزو اسباب غیرضروری به شمار میرود. مطلبی که هست ؛ آیا ریکی صرفاً انرژیِ درمانگر است یا آیین و نوعی دین هم – با مسامحه در معنا و گستره دین – محسوب می شود؟ بذر هایی مانند نخود، گیلاس و فلفل سیاه در درمان مشکلات چشم، سینه، سر، مفاصل زانو و کمر استفاده می شود. طب سنتی ایران برای حفظ سلامتی و درمان بیماریها از روشهای مختلفی استفاده میکند. این کار در حقیقت روشی برای خارج کردن مایعات اضافی است که در طب سنتی از آن به عنوان سمزدایی و استفراغ مواد و دفع آن از بدن زیاد میشود. قبل از نوشیدن، گیاهان را از داخل لیوان خارج کنید، مقداری عسل به آن اضافه کنید و این چای را دو بار در روز بنوشید.

دیدگاهتان را بنویسید